Belka
Sobota, 22 Września 2018   imieniny: Tomasz, Maurycy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Kolejny sukces miasta

Data dodania: 2018-09-21
Z wielkim zadowoleniem informujemy, na podstawie informacji uzyskanych w dniu dzisiejszym z redakcji Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”,  w rankingu Sukces Mijającej Kadencji (2014-2018), ... więcej »
 
 

Program "Czyste powietrze"

Data dodania: 2018-09-21
Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie informuje, że w najbliższym czasie w budynku Urzędu Miasta Wysokie Mazowieckie, ul. Ludowa 15, 18-200 Wysokie Mazowieckie, odbędzie się spotkanie informacyjne dotycz... więcej »
 
 

Przeniesienie Biblioteki Publicznej i Pracowni Orange

Data dodania: 2018-09-20
Miejska Biblioteka Publiczna oraz Pracownia Orange w Wysokiem Mazowieckiem na czas remontu Miejskiego Ośrodka Kultury zostały przeniesione na II piętro Urzędu Miasta.   więcej »
 
 

Pracownia Orange zaprasza do nowej siedziby

Data dodania: 2018-09-17
UWAGA!!! W związku z trwającym remontem MOK Pracownia Orange w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do nowej siedziby w Urzędzie Miasta Wysokie Mazowieckie piętro II   kontakt: pracowniaora... więcej »
 
 

Drodzy Czytelnicy !

Data dodania: 2018-09-17
W związku z trwającym remontem MOK Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza czytelników do zwracania i wypożyczania książek w tymczasowej siedzibie w Urzędzie Miasta w Wyso... więcej »
 
 

Wysokie Mazowieckie liderem inwestycyjnym w kraju

Data dodania: 2018-09-13
Po raz kolejny Pismo Samorządu „Wspólnota” przygotowało ranking wydatków inwestycyjnych per capita - w przeliczeniu na jednego mieszkańca. W tegorocznym zestawieniu wydatków, za lata... więcej »
 
 

Ogłoszenie - KFS

Data dodania: 2018-09-13
OGŁOSZENIE Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem informuje, iż w związku z otrzymaniem środków rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego w wysokości 78.000,00 zł ogłasza nab... więcej »
 
 

Podlaski Dzień Kukurydzy w Szepietowie

Data dodania: 2018-09-06
  W najbliższą niedzielę, 9 września Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na Podlaski Dzień Kukurydzy. W programie wykłady, konkursy, pokazy pracy maszyn rolni... więcej »
 
 

Defibrylator na wyposażeniu OSP w Wysokiem...

Data dodania: 2018-09-06
Dzięki dotacji z Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku w wysokości 5 000 zł i wkładu Gminy Miejskiej Wysokie Mazowieckie, został zakupiony defibrylator. Urządzenie zostało zak... więcej »
 
 

KONKURS ORGANIZACJA UCZĄCA SIĘ 2018

Data dodania: 2018-09-06
  KONKURS ORGANIZACJA UCZĄCA SIĘ 2018 Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z Politechnik... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 49
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wysokomazowiecki

  Powiat wysokomazowiecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie podlaskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest miasto Wysokie Mazowieckie. Na powiat składają się cztery miasta: Wysokie Mazowieckie, Ciechanowiec, Czyżew, Szepietowo oraz dziesięć gmin: Wysokie Mazowieckie (gmina miejska), Ciechanowiec, Szepietowo, Czyżew, Klukowo, Kobylin-Borzymy, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, Sokoły, Wysokie Mazowieckie (gmina wiejska).

  Jest to powiat o charakterze rolniczym, a co za tym idzie istnieją tu wiejskie pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne zapraszające do siebie turystów spragnionych ciszy i spokoju w tym zabieganym świecie. Szczególną frajdę z pobytu będą mieli najmłodsi. Istnieje bowiem możliwość zapoznania ich ze zwierzętami gospodarskimi. Na nasz pobyt korzystnie wpłynie także zdrowa i ekologiczna żywność.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola