Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Zaproszenie na sesję Rady Miasta 25 stycznia 2019

Data dodania: 2019-01-21
Uprzejmie zapraszam do wzięcia udziału w IV Sesji Rady Miasta, która odbędzie się w dniu 25 stycznia 2019 roku o godz. 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Wysokiem Mazowieckiem.Porządek ... więcej »
 
 

III Wysokomazowiecki Maraton Rowerowy

Data dodania: 2019-01-21
       Informujemy iż, Klub Rowerowy „Łabędz” w Wysokiem Mazowieckiem organizuje „III Wysokomazowiecki 24 godzinny Maraton Rowerowy”. Impreza organizowana jest pod pat... więcej »
 
 

Program doradczo-szkoleniowy PARP

Data dodania: 2019-01-18
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości kieruje do Państwa zaproszenie do udziału w pilotażowej edycji nowatorskiego programu Akademia Menadżera Innowacji. Akademia Menadżera Innowacji  ... więcej »
 
 

Spotkanie informacyjne US

Data dodania: 2019-01-18
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza na spotkania informacyjne, których tematem będą: - najważniejsze zmiany w podatkach obowiązujące od 2019r., - nowe zasady sk&#... więcej »
 
 

Zaproszenie do udziału w bezpłatnych badaniach...

Data dodania: 2019-01-18
W związku z ogólnopolskim Programem Profilaktyki Raka Piersi, realizowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia, zapraszamy mieszkanki Wysokiego Mazowieckiego i okolic do wzięcia udziału w BEZPŁATNEJ mammograf... więcej »
 
 

Ogłoszenie

Data dodania: 2019-01-18
OGŁOSZENIE Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie o powtórnym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego przy ulicy Ja... więcej »
 
 

Kwalifikacja wojskowa w 2019r.

Data dodania: 2019-01-18
Na podstawie Obwieszczenia Nr 1/2019 Wojewody Podlaskiego z dnia 18 stycznia 2019 roku o kwalifikacji wojskowej w 2019r., na terenie województwa podlaskiego klasyfikacja wojskowa zostanie przeprowadzona od dnia 4 lutego do ... więcej »
 
 

Niezwykła przyjaźń Klausa Pischela w zbiorach...

Data dodania: 2019-01-16
Miejska Biblioteka Publiczna dziękuje darczyńcy za przekazanie do zbiorów Wypożyczalni dla Dorosłych książki autorstwa Klausa Pischela pt. "Niezwykła przyjaźń". To h... więcej »
 
 

Podyplomowe studia - Animacja Kultury

Data dodania: 2019-01-15
Informujemy, że Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstokuoraz Centrum Kształcenia Podyplomowego Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzaniazapraszają na PODYPLOMOWE ... więcej »
 
 

Wojna polsko-bolszewicka - prawda i mity. Spotkanie...

Data dodania: 2019-01-15
W niedzielę 13 stycznia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się pierwsze w nowym roku spotkanie Klubu Miłośników Historii. Wykład na temat „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920.... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 57
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wysokomazowiecki

  Powiat wysokomazowiecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie podlaskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest miasto Wysokie Mazowieckie. Na powiat składają się cztery miasta: Wysokie Mazowieckie, Ciechanowiec, Czyżew, Szepietowo oraz dziesięć gmin: Wysokie Mazowieckie (gmina miejska), Ciechanowiec, Szepietowo, Czyżew, Klukowo, Kobylin-Borzymy, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, Sokoły, Wysokie Mazowieckie (gmina wiejska).

  Jest to powiat o charakterze rolniczym, a co za tym idzie istnieją tu wiejskie pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne zapraszające do siebie turystów spragnionych ciszy i spokoju w tym zabieganym świecie. Szczególną frajdę z pobytu będą mieli najmłodsi. Istnieje bowiem możliwość zapoznania ich ze zwierzętami gospodarskimi. Na nasz pobyt korzystnie wpłynie także zdrowa i ekologiczna żywność.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola