Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Twoje bezpieczeństwo - nasza sprawa, praca w Holandii

Data publikacji: 2018-09-27, Data modyfikacji: 2018-09-29
A A AWydrukDrukuj  
 
„TWOJE BEZPIECZEŃSTWO - NASZA SPRAWA, PRACA W HOLANDII” W ramach współpracy Powiatowego Urzędu Prac y z Komendą Powiatową Policji w dniu 13.09.2018 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem przy ul. Ludowej 15a odbyły się warsztaty holenderskich funkcjonariuszy policji z osobami bezrobotnymi i poszukującymi pracy. Spotkanie odbyło się w ramach projektu "Twoje bezpieczeństwo – nasza sprawa, praca w Holandii". Ze strony holenderskiej brali w nim udział: Irena de Ruig - specjalistka do spraw problematyki migracyjnej z garnizonu Oost Nederlands, Petra Casteleijn - specjalistka Wydziału do Walki z Handlem Ludźmi z garnizonu Haaglander oraz mł.asp. Szymon Kapusta - specjalista Biura Prewencji KGP. Powiatowy urząd pracy reprezentowała Marzena Bagińska – pośrednik instytucjonalny. Wizyta realizowana była na gruncie współpracy polskiej i holenderskiej policji w zakresie zapobiegania handlowi ludźmi. Goście wygłosili bardzo interesujący wykład o zagrożeniu, jakim jest handel ludźmi oraz gdzie można szukać pomocy w sytuacji stania się ofiarą tego rodzaju przestępstwa. Omówione zostały także przypadki przymusowej pracy i wyzysku pracowniczego. Osoby bezrobotne zainteresowane wyjazdem i pracą w Holandii mogły uzyskać informacje na temat realnych zarobków przy zatrudnieniu obcokrajowca w Holandii oraz o prawach i obowiązkach w sytuacji podjęcia pracy zagranicą.  

Pełna treść wiadomości na: pup-wysokiemazowieckie.pl/wydarzenie/202/twoje-bezpieczenstwo-nasza-sprawa-praca-w-holandii
pup-wysokiemazowieckie.pl, Źródło artykułu: pup-wysokiemazowieckie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wysokomazowiecki

  Powiat wysokomazowiecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie podlaskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest miasto Wysokie Mazowieckie. Na powiat składają się cztery miasta: Wysokie Mazowieckie, Ciechanowiec, Czyżew, Szepietowo oraz dziesięć gmin: Wysokie Mazowieckie (gmina miejska), Ciechanowiec, Szepietowo, Czyżew, Klukowo, Kobylin-Borzymy, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, Sokoły, Wysokie Mazowieckie (gmina wiejska).

  Jest to powiat o charakterze rolniczym, a co za tym idzie istnieją tu wiejskie pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne zapraszające do siebie turystów spragnionych ciszy i spokoju w tym zabieganym świecie. Szczególną frajdę z pobytu będą mieli najmłodsi. Istnieje bowiem możliwość zapoznania ich ze zwierzętami gospodarskimi. Na nasz pobyt korzystnie wpłynie także zdrowa i ekologiczna żywność.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola