Belka
Sobota, 17 Listopada 2018   imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Miejski Dzień Seniora na wesoło

Data publikacji: 2017-11-28, Data modyfikacji: 2017-11-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Wpisując się w obchody Ogólnopolskiego Dnia Seniora, który ma na celu mi.in. promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia w podeszłym wieku, czy też zapobieganie wykluczeniu społecznemu, wspólnie z seniorami z Wysokiego Mazowieckiego świętowaliśmy Miejski Dzień Seniora. Organizatorami uroczystości byli Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie i Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem. Spotkanie odbyło się 18 listopada w sali kina MOK i towarzyszyła mu miła atmosfera.

Pełna treść wiadomości na: mok.wysokiemazowieckie.pl/13-aktualnosci/531-miejski-dzien-seniora-na-wesolo
mok.wysokiemazowieckie.pl, Źródło artykułu: mok.wysokiemazowieckie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wysokomazowiecki

  Powiat wysokomazowiecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie podlaskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest miasto Wysokie Mazowieckie. Na powiat składają się cztery miasta: Wysokie Mazowieckie, Ciechanowiec, Czyżew, Szepietowo oraz dziesięć gmin: Wysokie Mazowieckie (gmina miejska), Ciechanowiec, Szepietowo, Czyżew, Klukowo, Kobylin-Borzymy, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, Sokoły, Wysokie Mazowieckie (gmina wiejska).

  Jest to powiat o charakterze rolniczym, a co za tym idzie istnieją tu wiejskie pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne zapraszające do siebie turystów spragnionych ciszy i spokoju w tym zabieganym świecie. Szczególną frajdę z pobytu będą mieli najmłodsi. Istnieje bowiem możliwość zapoznania ich ze zwierzętami gospodarskimi. Na nasz pobyt korzystnie wpłynie także zdrowa i ekologiczna żywność.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola