Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KONKURS ORGANIZACJA UCZĄCA SIĘ 2018

Data publikacji: 2018-09-06, Data modyfikacji: 2018-09-09
A A AWydrukDrukuj  
 
  KONKURS ORGANIZACJA UCZĄCA SIĘ 2018 Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z Politechniką Białostocką organizuje IV edycję konkursu „Organizacja ucząca się 2018” w ramach promocji Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Celem konkursu jest promowanie pracodawców z województwa podlaskiego, którzy inwestują w rozwój kompetencji pracowników, są zorientowani na zarządzanie wiedzą i kompetencjami pracowników i wyróżniają się między innymi elastyczną strukturą organizacyjną, strategią personalną, kulturą organizacyjną stymulującą zachowania prorozwojowe, realizujących działania mające na celu rozwój swoich pracowników. Założeniem konkursu jest wybór najlepszych pracodawców stosujących zasady „organizacyjnego uczenia się” w oparciu o złożone i ocenione przez Kapitułę Konkursu formularze zgłoszeniowe, a przez to zachęcenie pracodawców do inwestycji w rozwój ich pracowników i firm. W ramach konkursu zostano wyłonieni laureaci w trzech kategoriach pracodawców: - „Mikro i Małe przedsiębiorstwa” (zatrudnienie do 49 pracowników), - „Średni i Duże Przedsiębiorstwa” (zatrudnienie od 50 pracowników), - „Sektor publiczny” – zwycięzca zostanie wyłoniony w województwie podlaskim. Termin naboru formularzy zgłoszeniowych od pracodawców założono w okresie 03.09.2018 r. – 31.10.2018 r., a ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zwycięzcom konkursu odbędzie się podczas uroczystej Gali w I kwartale 201+ roku. Zwycięzcy konkursu otrzymają: statuetkę oraz prawo posługiwania się tytułem „Organizacji uczącej się 2018". Szczegółowe informacje o konkursie zawarte są na http://wupbiałystok.praca.gov.pl w zakładce Konkurs „Organizacja ucząca się 2018”.

Pełna treść wiadomości na: pupwysokiemazowieckie.naten.pl/wydarzenie/199/konkurs-organizacja-uczaca-sie-2018
pup-wysokiemazowieckie.pl, Źródło artykułu: pup-wysokiemazowieckie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wysokomazowiecki

  Powiat wysokomazowiecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie podlaskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest miasto Wysokie Mazowieckie. Na powiat składają się cztery miasta: Wysokie Mazowieckie, Ciechanowiec, Czyżew, Szepietowo oraz dziesięć gmin: Wysokie Mazowieckie (gmina miejska), Ciechanowiec, Szepietowo, Czyżew, Klukowo, Kobylin-Borzymy, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, Sokoły, Wysokie Mazowieckie (gmina wiejska).

  Jest to powiat o charakterze rolniczym, a co za tym idzie istnieją tu wiejskie pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne zapraszające do siebie turystów spragnionych ciszy i spokoju w tym zabieganym świecie. Szczególną frajdę z pobytu będą mieli najmłodsi. Istnieje bowiem możliwość zapoznania ich ze zwierzętami gospodarskimi. Na nasz pobyt korzystnie wpłynie także zdrowa i ekologiczna żywność.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola