Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dział Pedagogiczny poleca... książkę miesiąca

Data publikacji: 2018-02-15, Data modyfikacji: 2018-02-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Książka miesiąca – luty 2018 r. Dialog zamiast kar Zofia Aleksandra Żuczkowska, Podkowa Leśna  2015 Ta książka to podsumowanie wieloletniej pracy autorki z dorosłymi i dziećmi, która od lat doradza nauczycielom oraz rodzicom, jak budować zdrowe relacje, rozwiązywać rozmaite konflikty. Korzysta przy tym ze współczesnej myśli pedagogicznej, w szczególności z zasad Porozumienia bez Przemocy (NVC) Marshalla B. Rosenberga. Bogaty materiał ćwiczeniowy oraz liczne przykłady czynią z tej publikacji cenne wsparcie w rozwijaniu bliskości i kontaktu z dziećmi, poza wszelkimi sztywnymi metodami wychowawczymi. Dzieli się w niej swoim bogatym doświadczeniem w kształtowaniu relacji, opartych na obustronnym dostrzeganiu i poszanowaniu uczuć oraz potrzeb.

Pełna treść wiadomości na: mok.wysokiemazowieckie.pl/8-biblioteka/569-dzial-pedagogiczny-poleca-ksiazke-miesiaca-luty-2018
mok.wysokiemazowieckie.pl, Źródło artykułu: mok.wysokiemazowieckie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wysokomazowiecki

  Powiat wysokomazowiecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie podlaskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest miasto Wysokie Mazowieckie. Na powiat składają się cztery miasta: Wysokie Mazowieckie, Ciechanowiec, Czyżew, Szepietowo oraz dziesięć gmin: Wysokie Mazowieckie (gmina miejska), Ciechanowiec, Szepietowo, Czyżew, Klukowo, Kobylin-Borzymy, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, Sokoły, Wysokie Mazowieckie (gmina wiejska).

  Jest to powiat o charakterze rolniczym, a co za tym idzie istnieją tu wiejskie pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne zapraszające do siebie turystów spragnionych ciszy i spokoju w tym zabieganym świecie. Szczególną frajdę z pobytu będą mieli najmłodsi. Istnieje bowiem możliwość zapoznania ich ze zwierzętami gospodarskimi. Na nasz pobyt korzystnie wpłynie także zdrowa i ekologiczna żywność.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola