Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

„90 lat minęło jak jeden dzień”. Prezes Mlekovity dziękuje pracownikom w rocznicę założenia firmy

 
Wysokie Mazowieckie (woj. podlaskie). - 90 lat minęło jak jeden dzień – stwierdził Dariusz Sapiński, prezes Zarządu Grupy Mlekovita, na uroczystościach z okazji 90 lat funkcjonowania firmy. - Myślę, że ten czas nie został stracony. Firma z maleńkiego zakładu w ciągu 25 lat stała się największa grupą mleczarską nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowo-Wschodniej. Tysiąc asortymentów samo przez siebie mówi – dodał Sapiński. Prezes Zarządu Grupy Mlekovita jako główne atuty firmy wymienił dostawców mleka i pracowników, którym „po prostu chce się pracować”. Uroczystość odbyła się w centrali grupy Mlekovita w Wysokich Mazowieckich w woj. podlaskim. Opis materiału: 100% Dariusz Sapiński, prezes Zarządu Grupy Mlekovita

 


x-news
 
Data pliku video: 2018-12-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  wysokomazowiecki

  Powiat wysokomazowiecki - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie podlaskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest miasto Wysokie Mazowieckie. Na powiat składają się cztery miasta: Wysokie Mazowieckie, Ciechanowiec, Czyżew, Szepietowo oraz dziesięć gmin: Wysokie Mazowieckie (gmina miejska), Ciechanowiec, Szepietowo, Czyżew, Klukowo, Kobylin-Borzymy, Kulesze Kościelne, Nowe Piekuty, Sokoły, Wysokie Mazowieckie (gmina wiejska).

  Jest to powiat o charakterze rolniczym, a co za tym idzie istnieją tu wiejskie pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne zapraszające do siebie turystów spragnionych ciszy i spokoju w tym zabieganym świecie. Szczególną frajdę z pobytu będą mieli najmłodsi. Istnieje bowiem możliwość zapoznania ich ze zwierzętami gospodarskimi. Na nasz pobyt korzystnie wpłynie także zdrowa i ekologiczna żywność.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola